UKLIĎME SVĚT - UKLIĎME SI MILÍKOV

23. března 2017, 07:48

Již po třetí se obec Milíkov zapojuje do celostátní akce ,,Ukliďme svět" Rádi bychom Vás všechny přizvali k pomoci uklidit prostředí Milíkova. Dne 8.4.2017 se uskuteční akce ,,UKLIĎME SI MILÍKOV" Máme vytypovaných několik míst, které bychom chtěli uklidit, aby nám nehyzdili prostředí. Také kolem potoků je stále spousta nepořádku, i přes dva předešlé úklidy se pořád objevují nová hnízda odpadů, které jsou zde z dob minulých.

Věříme, že nových míst černých skládek přibývat nebude. Obec zavedený motivační systém třídění odpadů, 2 x do roka probíhá svoz velkoobjemového odpadu, není možné, že by ještě někdo chtěl odpad ukládat mimo místa k tomu určená.

Sraz je v 9,00 hodin u obecního úřadu a budovy TJ Milíkov. Rukavice a pytle na odpad každý účastník obdrží.

Po akci se opět uskuteční opékání párků a bude připraveno i pěnivé občerstvení pro dospělé na louce pod obč. Puczokem. Doufáme, že se sejdeme v hojném počtu, aby nám šla práce hezky od ruky.

Přílohy:

UKLIĎME SVĚT - UKLIĎME SI MILÍKOV