Otevřená kancelář starostky

4. září 2017, 13:53

Vážení občané, ráda bych Vám nabídla otevřenou kancelář starostky.

Nejedná se o novinku, tato možnost je již v republice hojně rozšířena a chtěli bychom se tímto přiblížit právě k Vám občanům. Můžete přijít bez předchozí domluvy a projednat věci, které vás zajímají. Přijďte s vašimi názory, připomínkami, kritikou. V tento den, tu budu jen pro vás, budeme diskutovat na témata vám blízká. Necháme se inspirovat ke změnám v naší obci. Přijďte nám říct co si myslíte a čím naši obec vylepšit. Uvaříme Vám dobrou kávu a nabídneme k ní něco sladkého

 

Dne 20.9.2017 8,00 – 18,00 v multifunkční místnosti obecního úřadu Milíkov

 

Těším se na Vás a vaše podněty.

 

                                                      Eva Kawuloková – starostka obce

Přílohy:

  • Otevřená kancelář starostky
    Otevřená kancelář starostky