Uklidili jsme si Milíkov

23. září 2020, 15:06

Letos nám koronavirová situace neumožnila uskutečnit jarní úklid, vrhli jsme se tedy na ten podzimní. Počasí nám přálo, což bylo velmi pozitivní. Sluníčko nás provázelo temným zákoutím lesa, kde jsme vysbírávali kdejaké smetí. Starých hrnců, skleněných střepů a flašek od alkoholu bylo nespočet. S pneumatikama vrostlýma do země si však neporadily ani naše děti, ani my dospělí. Děti se bavily tím, že vyhledávaly co největší odpad. Podařilo se jim nalézt stan, ostnaté dráty, plastová obložení, puklice, ale největší radost jim udělal starý zrezivělý věšák. Ten si pak nesly, jako svou zaslouženou trofej. Po akci jsme se všichni sešli, opekli si párky na ohni a zalili je pivem a minerálkou. Děti sesbíraly kolem ještě pár hříbků a mohli jsme se ubrat k domovům. Trochu nás mrzel nezájem občanů o tuto akci, která napomáhá čistšímu životnímu prostředí, ve kterém žijeme my všichni. Ale Ti co byli, pracovali pilně jako včelky a patří jim obrovské díky. Děkujeme

 • Uklidili jsme si Milíkov
  Uklidili jsme si Milíkov
 • Uklidili jsme si Milíkov
  Uklidili jsme si Milíkov
 • Uklidili jsme si Milíkov
  Uklidili jsme si Milíkov
 • Uklidili jsme si Milíkov
  Uklidili jsme si Milíkov
 • Uklidili jsme si Milíkov
  Uklidili jsme si Milíkov
 • Uklidili jsme si Milíkov
  Uklidili jsme si Milíkov
 • Uklidili jsme si Milíkov
  Uklidili jsme si Milíkov
 • Uklidili jsme si Milíkov
  Uklidili jsme si Milíkov